PDF e-postfakturor / PDF SähköpostilaskutPappersfakturor / Paperilaskujen postitusosoiteÖvrig post / Muu posti
10483229@scan.netvisor.fiEsse Idrottsklubb r.f.Esse Idrottsklubb
(En faktura per fil / Yksi lasku per tiedosto)10483229 PL 100 80020Björkbackavägen 2
Kollektor Scan FINLAND68820 Esse FINLAND
Seniorer
Matts Pettersson(h.tränare)EIK I040 0283 386mattspettson@hotmail.com
Petter Granroth (kontaktpers.)EIK I050 5991 404pgranroth76@gmail.com
Denis Snellman (lagledare)EIK I050 4902 089denis.snellman@hotmail.com
Andreas Lindfors(h.tränare)EIK II050 3078 689andreas.lindfors.al@gmail.com
Patrik Kulla(h.tränare)EIK Dam I045 3122 808ptrk.klla@gmail.com
Christian Nyman(h.tränare)EIK Dam II050 4601 455christian.nyman@multi.fi
Johan Nylund(h.tränare)EIK Dam II (8v8)050 5632 671
Sara McCartanEIK Juveler050 3560 908sara.mccartan@hotmail.com
Juniorer
Rasmus Vikström(h.tränare)EIK P-05/06050 5963 383rasmus@rjpoint.com
John Enlund(tränare)EIK P-05/06050 5314 269j.enlund@hotmail.com
Lena Enqvist(lagledare)EIK P-05/06050 5971 750lenae.enqvist@gmail.com
Krister Östman(h.tränare)EIK P-07050 3748 869ostmankrister@gmail.com
Daniel Sundström(tränare)EIK P-07040 7273 960
Linda Hattar(tränare)EIK P-07050 5923 077
Daniel Sundström(h.tränare)EIK P-08040 7273 960
Krister Östman(tränare)EIK P-08050 3748 869ostmankrister@gmail.com
Stefan Tolvers(h.tränare)EIK P-09050 5147 310stefan12ers@gmail.com
Bebbo Lillrank(tränare)EIK P-09040 0229 317

Edgar Smeds(h.tränare)EIK F-06/07040 5355 927smedsfamily@gmail.com
Patrik Sandell(tränare)EIK F-06/07050 5260 919patriksandell@hotmail.com
Åsa Wikman(h.tränare)EIK F-08/09040 5511 586a.wikman@luukku.com
Camilla Hatt(tränare)EIK F-08/09
Alexander Nyblom(tränare)EIK F-08/09050 5187 138sandej_92@hotmail.com

Sara McCartanEIK F/P-10050 3560 908sara.mccartan@hotmail.com
Andreas LindforsEIK F/P-10050 3078 689andreas.lindfors.al@gmail.com
Josefin HästbackaEIK F/P-10
Matias KroksjöEIK F/P-11050 3074 127matiaskroksjo@gmail.com
Frida KroksjöEIK F/P-11045 8468 911
Pernilla SandbackaEIK F/P-12 050 3035 305
Elin SlotteEIK F/P-12 040 5898 028
Malin MelinEIK F/P-13 o. yngre050 3094 168
Therese ForsblomEIK F/P-13 o. yngre050 3560 776
Styrelsen
Glenn SundkvistOrdförande050 5524 181glenn.sundkvist@icloud.com
Andreas LindforsVice Ordförande050 5446 329andreas.lindfors.al@gmail.com
Lena EnqvistKassör050 5971 750lenae.enqvist@gmail.com
Ann-Christine EnqvistSekreterare050 5814 878ac.enqvist@pedersore.fi
Matias KroksjöJunioransvarig050 3074 127matiaskroksjo@gmail.com
Jessica VikströmMaterialansvarig050 5210 905jessica@rjpoint.com
Johanna EnkvistMedlem050 5452 352johanna_smeds@hotmail.com
Ville KuusistoMedlem040 8296 890ville.kuusisto@cfhotel.fi
Tomas LassilaMedlem050 0165 121tomas.lassila@multi.fi
Magnus AhlvikMedlem040 7215 086magnus.ahlvik@gmail.com
Sara McCartanSuppleant050 3560 908sara.mccartan@hotmail.com
Denis SnellmanSuppleant050 4902 089denis.snellman@hotmail.com
Christian SundqvistSuppleant050 5412 402
Stäng meny